Tuloksia

Kiitokset jälleen kaikille voimistelijoille, ohjaajille, taustajoukoille ja sponsoreille onnistuneesta Kevätnäytöksestä!


Seuran 5-vuotiskilpailujen tuloksia 30.4. 2011:

Permanto:

tytöt alle kouluikäiset

1. Roosa Anttila

2. Maija Vilhu

3. Ella Kähönen

 

tytöt 7-9-vuotiaat

1. Aada kähönen

2. Emma Paakki

3. Tuuli Järviluoma

 

tytöt yli 10-vuotiaat

1. Laura Walta

2. Elina Laulumaa

3. Jenna Sarja

 

pojat alle kouluikäiset

1. Tuukka Korkiakoski

2. Jesse Ylikoski

3. Jasper Pudas

 

pojat 7-9-vuotiaat

1. Erno Eskola

2. Kaspian Kuki

3. Sami Aho

 

pojat yli 9-vuotiaat

1. Jussi Kaarlela

2. Jasper ranta-Nilkku

3. Julius Anttila

 

Puomi

tytöt alle kouluikäiset

1. Maija Vilhu

2. Netta Laakkonen

3. Ella Kähönen

 

tytöt 7-9-vuotiaat

1. Tuuli Järviluoma

2.Aada Kähönen

3. Sonja Walta

 

tytöt yli 10-vuotiaat

1. Laura Walta

2 .Oona Junttila

3. Elina Laulumaa

 

Rekki

pojat alle kouluikäiset

1. Joona Boren

 

pojat 7-9-vuotiaat

1. Erno Eskola

2. Elias Oja

3. Sami Aho

 

pojat yli 10-vuotiaat

1. Joonas Rautaoja

2. Julius Anttila

3. Jussi Kaarlela

Seuran omat kilpailut 17. 4. 2010

Kiitokset kaikille näytökseen osallistuneille voimistelijoille, valmentajille, toimitsijoille, palkintojen lahjoittajille sekä kaikille katsojille!

Tytöt alle kouluikäiset:

Permanto:

1. Netta Korkiakoski

2. Alissa Anttila

3. Veera Toivoniemi

4. Emma Palola

Puomi:

1. Netta Korkiakoski

2. Alissa Anttila

3. Veera Toivoniemi

4. Hilla Savolainen

Tytöt 7-9-vuotiaat:

Permanto:

1. Petra Laakkonen

2. Vilja Turunen

3. Siri Korkiakoski

Muut mukana olleet esiintymisjärjestyksessä: Janette Viitala, Viola Päivärinta, Sara Kangas, Lumi Savolainen ja Iida Kangas

Puomi:

1.Vilja Turunen

2. Veera Jokinen

3. Petra Laakkonen

Muut: Siri Korkiakoski, Sara Kangas, Tari Korkiakoski, Viivi Turunen, Iida Kangas ja Viivi Pakkala

Tytöt yli 11v

Permanto:

1. Elina Laulumaa

2. Oona Junttila

3. Laura Walta

Muut mukana olleet esiintymisjärjestyksessä: Suvi Aho, Jenna Sarja, Venla Vilhu, Reetta Laitila, Julianna Anttila, Heidi Kuupakko ja Henna Laakkonen

Puomi:

1.Laura Walta

2. Venla Vilhu

3. Henna Laakkonen

Muut: Suvi Aho, Elina Laulumaa, Jenna Sarja, Oona Junttila, Julianna Anttila ja Heidi Kuupakko

Pojat, alle kouluikäiset:

Permanto:

1. Aleksi Kaarlela

2. Kasper Anttila

Rekki:

1. Kasper Anttila

2. Aleksi Kaarlela

Pojat 7-9-vuotiaat:

Permanto:

1. Jussi Kaarlela

2. Joona Peltola

3. Erno Eskola

Muut mukana olleet esiintymisjärjestyksessä: Samu Ylikotila, Sami Aho, Joona Laakkonen, Elias Oja, Anton Aarrevaara ja Elias Rauma

Rekki:

1. Anton Aarrevaara

2. Erno Eskola

3. Samu Ylikotila

Muut: Sami Aho, Joona Laakkonen, Elias Oja, Joona Peltola, Elias Rauma ja Jussi Kaarlela

Pojat yli 10v

Permanto:

1. Julius Anttila

2. Jasper Ranta-Nilkku

3. Riku Aho

4. Konsta Tarvainen

Rekki:

1. Julius Anttila

2. Konsta Tarvainen

3. Riku Aho

Jasper Ranta-Nilkku